Oldřich Blažíček - Zimní procházka

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Akvarel, 24x31 cm, signováno vpravo dole O. Blažíček, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl dlouholetým členem a předsedou JUV. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
12343. Zimní procházka
Dražba ukončena:20.09.2017 20:25:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 000 Kč 20.09.2017 20:20:20 2462
6 500 Kč 20.09.2017 20:15:59 505
6 000 Kč 20.09.2017 20:11:49 2883
5 500 Kč 20.09.2017 20:11:30 505
5 000 Kč limit (20.09.2017 20:11:29) 866
4 500 Kč limit (20.09.2017 20:10:49) 866
4 400 Kč 20.09.2017 20:10:50 2883
4 300 Kč limit (20.09.2017 20:10:38) 866
4 200 Kč 20.09.2017 20:10:39 2883
4 100 Kč limit (20.09.2017 20:09:58) 866
4 000 Kč 20.09.2017 20:08:30 2462
3 900 Kč 20.09.2017 20:08:18 866
3 800 Kč limit (20.09.2017 20:08:08) 505
3 800 Kč 20.09.2017 20:08:09 866
3 700 Kč limit (20.09.2017 20:07:58) 505
3 600 Kč 20.09.2017 20:07:59 866
3 500 Kč limit (20.09.2017 20:07:24) 505
3 400 Kč 20.09.2017 20:06:21 866
3 300 Kč 20.09.2017 20:05:26 2462
3 200 Kč 20.09.2017 19:52:57 866
3 100 Kč 20.09.2017 19:49:34 2462
3 000 Kč limit (20.09.2017 19:49:28) 1101
2 900 Kč 20.09.2017 19:49:29 2462
2 800 Kč limit (20.09.2017 19:49:23) 1101
2 700 Kč 20.09.2017 19:49:24 2462
2 600 Kč limit (20.09.2017 18:50:37) 1101
2 500 Kč limit (20.09.2017 18:50:36) 505
2 300 Kč limit (20.09.2017 17:27:04) 1101
2 200 Kč 16.09.2017 7:18:51 505
2 100 Kč 07.09.2017 19:31:48 264
2 000 Kč limit (07.09.2017 19:31:15) 831
1 900 Kč 07.09.2017 19:31:16 264
1 800 Kč limit (07.09.2017 19:31:08) 831
1 700 Kč 07.09.2017 19:31:09 264
1 600 Kč limit (29.08.2017 22:55:46) 831
1 500 Kč 29.08.2017 22:55:47 264
1 400 Kč limit (22.08.2017 21:55:10) 831
1 300 Kč 22.08.2017 21:55:11 754
1 200 Kč limit (11.08.2017 14:10:12) 831
1 100 Kč 10.08.2017 19:25:54 80
1 000 Kč 07.08.2017 5:51:45 505
900 Kč 03.08.2017 22:31:18 849
800 Kč 31.07.2017 16:37:32 80