Oldřich Blažíček - Za vesnicí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x42 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček 1926. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl členem SVU Mánes. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
29647. Za vesnicí
Dražba ukončena:27.03.2019 21:33:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
34 000 Kč 27.03.2019 21:28:21 873
33 000 Kč 27.03.2019 21:08:44 2559
32 000 Kč 27.03.2019 21:03:01 4911
31 000 Kč 27.03.2019 14:52:58 4664
30 000 Kč limit (25.03.2019 5:51:39) 121
30 000 Kč limit (25.03.2019 5:51:40) 2216
28 000 Kč limit (25.03.2019 5:51:18) 121
27 000 Kč 25.03.2019 5:51:19 2216
26 000 Kč limit (20.03.2019 22:28:12) 121
25 000 Kč 20.03.2019 20:22:43 2559
24 000 Kč limit (18.03.2019 8:15:36) 4923
24 000 Kč limit (20.03.2019 20:22:42) 4923
23 000 Kč 17.03.2019 19:51:56 2216
22 000 Kč 17.03.2019 19:47:54 875
21 000 Kč 13.03.2019 13:05:17 2216
20 000 Kč limit (13.03.2019 13:05:16) 121
17 000 Kč limit (13.03.2019 13:04:56) 121
16 000 Kč limit (13.03.2019 13:04:55) 2216
12 000 Kč limit (13.03.2019 9:17:24) 121
11 000 Kč limit (13.03.2019 9:17:23) 2216
8 000 Kč limit (12.03.2019 20:29:49) 2216
7 500 Kč 12.03.2019 20:29:50 4966
7 000 Kč limit (12.03.2019 20:29:45) 2216
6 500 Kč 12.03.2019 20:29:46 4966
6 000 Kč limit (12.03.2019 20:29:38) 2216
5 500 Kč 12.03.2019 20:29:39 4966
5 000 Kč limit (12.03.2019 20:29:34) 2216
4 900 Kč 12.03.2019 20:29:35 4966
4 800 Kč limit (12.03.2019 20:29:30) 2216
4 700 Kč 12.03.2019 20:29:31 4966
4 600 Kč limit (12.03.2019 20:29:26) 2216
4 500 Kč 12.03.2019 20:29:27 4966
4 400 Kč limit (12.03.2019 20:29:23) 2216
4 300 Kč 12.03.2019 20:29:24 4966
4 200 Kč limit (12.03.2019 20:29:18) 2216
4 100 Kč 12.03.2019 20:29:19 4966
4 000 Kč limit (12.03.2019 20:29:15) 2216
3 900 Kč 12.03.2019 20:29:16 4966
3 800 Kč limit (12.03.2019 20:29:10) 2216
3 700 Kč 12.03.2019 20:29:11 4966
3 600 Kč limit (12.03.2019 20:29:06) 2216
3 500 Kč 12.03.2019 20:29:07 4966
3 400 Kč limit (12.03.2019 20:29:00) 2216
3 300 Kč 12.03.2019 20:29:01 4966
3 200 Kč limit (11.03.2019 17:37:07) 2216
3 100 Kč limit (11.03.2019 17:37:06) 5135
2 100 Kč limit (11.03.2019 17:36:39) 2216
2 000 Kč 11.03.2019 17:36:40 5135
1 900 Kč limit (11.03.2019 17:36:32) 2216
1 800 Kč 11.03.2019 17:36:33 5135
1 700 Kč limit (11.03.2019 17:36:21) 2216
1 600 Kč 11.03.2019 17:36:22 5135
1 500 Kč 11.03.2019 16:59:37 2216