Oldřich Blažíček - U chalupy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika,19x30 cm, signováno vlevo dole O. Blažíček, rám, pasparta, zaskleno.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl členem SVU Mánes. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
11767. U chalupy
Dražba ukončena:28.06.2017 21:01:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 900 Kč 28.06.2017 20:56:06 2462
4 800 Kč 28.06.2017 20:55:39 2051
4 700 Kč 28.06.2017 20:55:24 2462
4 600 Kč 28.06.2017 20:51:58 2051
4 500 Kč 28.06.2017 20:51:27 2462
4 400 Kč 28.06.2017 20:46:58 2051
4 300 Kč 28.06.2017 20:45:30 2462
4 200 Kč limit (28.06.2017 20:45:24) 2051
4 100 Kč 28.06.2017 20:45:25 2462
4 000 Kč limit (28.06.2017 20:45:10) 2051
3 900 Kč 28.06.2017 20:45:11 2462
3 800 Kč limit (28.06.2017 20:44:55) 2051
3 700 Kč 28.06.2017 20:44:32 2462
3 600 Kč 28.06.2017 20:44:15 2051
3 500 Kč 28.06.2017 20:43:47 2462
3 400 Kč 28.06.2017 20:43:01 2051
3 300 Kč 28.06.2017 20:41:57 2462
3 200 Kč limit (28.06.2017 20:41:51) 2051
3 200 Kč 28.06.2017 20:41:52 2462
3 100 Kč limit (28.06.2017 20:40:56) 2051
3 000 Kč limit (28.06.2017 20:40:55) 2821
2 800 Kč limit (28.06.2017 20:40:41) 2821
2 700 Kč 28.06.2017 20:40:10 2462
2 600 Kč 28.06.2017 20:39:57 2051
2 500 Kč limit (28.06.2017 20:39:49) 2821
2 400 Kč 28.06.2017 20:39:50 2051
2 300 Kč limit (28.06.2017 20:39:04) 2821
2 200 Kč 28.06.2017 20:38:37 2462
2 100 Kč 28.06.2017 20:38:15 2051
2 000 Kč 28.06.2017 20:36:21 2462
1 900 Kč 28.06.2017 20:35:16 2051
1 800 Kč 28.06.2017 19:38:22 2462
1 700 Kč 28.06.2017 16:59:50 545
1 600 Kč 28.06.2017 8:54:19 2424
1 500 Kč 23.06.2017 0:44:58 505
1 400 Kč 16.06.2017 21:39:40 2051
1 300 Kč 16.06.2017 14:57:41 2424
1 200 Kč limit (16.06.2017 14:57:37) 1599
1 200 Kč 16.06.2017 14:57:38 2424
1 100 Kč limit (16.06.2017 13:53:15) 1599
1 000 Kč 16.06.2017 13:53:16 2424
900 Kč limit (07.06.2017 20:50:26) 1599
800 Kč 04.06.2017 13:53:47 852
700 Kč 03.06.2017 2:13:23 505