Oldřich Blažíček - Procházka zimní vesnicí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl dlouholetým členem a předsedou JUV. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
16776. Procházka zimní vesnicí
Dražba ukončena:01.03.2018 18:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:85 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
85 000 Kč 01.03.2018 18:21:16 1484
80 000 Kč limit (01.03.2018 18:18:55) 2734
80 000 Kč 01.03.2018 18:18:56 3505
75 000 Kč limit (01.03.2018 18:17:38) 2734
70 000 Kč 01.03.2018 18:15:53 3505
65 000 Kč 01.03.2018 18:15:25 1016
60 000 Kč 01.03.2018 18:13:42 3505
55 000 Kč 01.03.2018 18:13:01 1016
50 000 Kč limit (01.03.2018 18:11:28) 3505
50 000 Kč 01.03.2018 18:11:29 1258
49 000 Kč limit (01.03.2018 18:11:02) 3505
48 000 Kč 01.03.2018 18:11:03 1016
47 000 Kč limit (01.03.2018 18:08:43) 3505
46 000 Kč 01.03.2018 18:05:34 2816
45 000 Kč 01.03.2018 13:36:06 3048
44 000 Kč 01.03.2018 5:50:28 1016
43 000 Kč 28.02.2018 23:17:08 3048
42 000 Kč 28.02.2018 20:00:21 2559
41 000 Kč 28.02.2018 15:30:52 3048
40 000 Kč 28.02.2018 14:21:58 3505
39 000 Kč 28.02.2018 12:07:43 3048
38 000 Kč 25.02.2018 22:44:34 2559
37 000 Kč 22.02.2018 22:07:12 3048
36 000 Kč 22.02.2018 15:10:31 1534
35 000 Kč 17.02.2018 23:50:01 3048
34 000 Kč limit (17.02.2018 23:49:52) 609
34 000 Kč 17.02.2018 23:49:53 3048
33 000 Kč limit (14.02.2018 23:05:08) 609
32 000 Kč 14.02.2018 23:05:09 2734
31 000 Kč limit (09.02.2018 6:18:16) 609
30 000 Kč limit (09.02.2018 6:18:15) 2216
28 000 Kč limit (09.02.2018 6:17:56) 609
27 000 Kč 09.02.2018 6:17:57 2216
26 000 Kč limit (09.02.2018 6:17:45) 609
25 000 Kč 09.02.2018 6:17:46 2216
24 000 Kč limit (07.02.2018 15:38:55) 609
23 000 Kč limit (07.02.2018 15:38:54) 198
22 000 Kč limit (04.02.2018 9:14:13) 609
21 000 Kč limit (31.01.2018 6:52:52) 2216
20 000 Kč 31.01.2018 6:52:53 505
19 000 Kč limit (30.01.2018 18:13:50) 2216
18 000 Kč 30.01.2018 18:13:51 817
17 000 Kč limit (28.01.2018 5:18:46) 2216
16 000 Kč limit (26.01.2018 17:50:13) 3288
16 000 Kč limit (26.01.2018 17:50:14) 2216
12 000 Kč limit (26.01.2018 17:49:51) 3288
11 000 Kč limit (26.01.2018 17:49:50) 2216
5 500 Kč limit (26.01.2018 15:16:54) 3288
5 000 Kč limit (26.01.2018 15:16:53) 1109
2 200 Kč limit (26.01.2018 14:01:31) 1109
2 100 Kč 26.01.2018 14:01:32 627
2 000 Kč limit (26.01.2018 13:48:33) 1109
1 900 Kč 26.01.2018 13:13:25 1165
1 800 Kč 26.01.2018 8:10:43 831
1 700 Kč 26.01.2018 6:00:14 2216
1 600 Kč 25.01.2018 23:26:40 849
1 500 Kč 25.01.2018 23:18:22 1592