Oldřich Blažíček

60762. Procházka

popis: Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole O. Blažíček. Rám, pasparta, sklo.


Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 - 1953
Narodil se ve Slavkovicích u Nového Města na Moravě. Nejprve se vyučil malířem pokojů, poté studoval u prof. Dítěte a Maška na UPRUM a u prof. Schwaigera na AVU. Studijní cesty podnikl do Dalmácie a severní Itálie. Ve své tvorbě se hojně věnoval chrámové architektuře, maloval i krajiny hlavně ve svém rodném kraji, kde vytvořil i mnohé figurální náměty. Hodně cestoval po Evropě, stal se profesorem na pražské technice u ústavu kreslení.


Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.300.000 Kč.

 

dražba ukončena: 30.06.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
70 000 Kč limit (22.06.2021 21:35:05) 7265
70 000 Kč 22.06.2021 21:35:06 6987
65 000 Kč limit (15.06.2021 14:13:13) 7265
60 000 Kč 14.06.2021 23:24:42 4911
55 000 Kč limit (14.06.2021 23:24:35) 2216
50 000 Kč 14.06.2021 23:24:36 4911
49 000 Kč limit (14.06.2021 23:24:30) 2216
48 000 Kč 14.06.2021 23:24:31 4911
47 000 Kč limit (02.06.2021 22:57:43) 2216
46 000 Kč 02.06.2021 22:57:44 210
45 000 Kč limit (31.05.2021 11:43:21) 2216
44 000 Kč 31.05.2021 11:43:22 5029
43 000 Kč limit (29.05.2021 21:24:28) 2216
42 000 Kč 29.05.2021 21:24:29 3349
41 000 Kč limit (29.05.2021 18:16:34) 2216
40 000 Kč 29.05.2021 18:16:35 6659
39 000 Kč limit (29.05.2021 18:16:29) 2216
38 000 Kč 29.05.2021 18:16:30 6659
37 000 Kč limit (29.05.2021 15:27:03) 2216
36 000 Kč limit (29.05.2021 15:27:02) 7955
34 000 Kč limit (29.05.2021 8:29:27) 7955
33 000 Kč limit (29.05.2021 8:29:26) 2216
27 000 Kč limit (28.05.2021 20:53:50) 2216
26 000 Kč limit (28.05.2021 20:53:49) 7955
19 000 Kč limit (28.05.2021 18:51:06) 7955
18 000 Kč 28.05.2021 18:51:07 817
17 000 Kč limit (28.05.2021 18:34:43) 7955
16 000 Kč limit (28.05.2021 18:34:42) 2216
10 000 Kč limit (28.05.2021 13:47:42) 2216
9 500 Kč limit (28.05.2021 13:47:41) 7955
5 500 Kč limit (28.05.2021 13:04:25) 7955
5 000 Kč limit (28.05.2021 13:04:24) 8349
2 800 Kč limit (28.05.2021 13:04:13) 7955
2 700 Kč 28.05.2021 13:04:14 8349
2 600 Kč limit (28.05.2021 13:04:09) 7955
2 500 Kč 28.05.2021 13:04:10 8349
2 400 Kč limit (28.05.2021 13:04:06) 7955
2 300 Kč 28.05.2021 13:04:07 8349
2 200 Kč limit (28.05.2021 13:04:03) 7955
2 100 Kč 28.05.2021 13:04:04 8349
2 000 Kč limit (28.05.2021 13:03:59) 7955
1 900 Kč 28.05.2021 13:04:00 8349
1 800 Kč limit (28.05.2021 13:03:54) 7955
1 700 Kč 28.05.2021 13:03:55 8349
1 600 Kč limit (28.05.2021 9:35:13) 7955
1 500 Kč 28.05.2021 9:35:14 6634
1 400 Kč limit (28.05.2021 9:23:31) 7955
1 300 Kč 28.05.2021 9:04:17 8042
1 200 Kč 28.05.2021 8:27:54 5536
1 100 Kč 28.05.2021 4:46:20 2216
1 000 Kč 27.05.2021 23:12:42 2533