Oldřich Blažíček - Koňský povoz

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 16x26 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl členem SVU Mánes. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
74297. Koňský povoz
Dražba ukončena:30.03.2022 21:33:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč limit (30.03.2022 21:30:16) 9810
5 000 Kč 30.03.2022 21:30:17 9945
4 900 Kč limit (30.03.2022 21:29:59) 9810
4 800 Kč 30.03.2022 21:30:00 9945
4 700 Kč limit (30.03.2022 21:29:43) 9810
4 600 Kč 30.03.2022 21:29:44 9945
4 500 Kč limit (30.03.2022 21:29:23) 9810
4 400 Kč 30.03.2022 21:29:24 9945
4 300 Kč limit (30.03.2022 21:29:17) 9810
4 200 Kč 30.03.2022 21:29:18 9945
4 100 Kč limit (30.03.2022 21:29:09) 9810
4 000 Kč 30.03.2022 21:29:10 9945
3 900 Kč limit (30.03.2022 21:28:59) 9810
3 800 Kč 30.03.2022 21:29:00 9945
3 700 Kč limit (30.03.2022 21:28:47) 9810
3 600 Kč 30.03.2022 21:28:48 9945
3 500 Kč limit (30.03.2022 21:28:40) 9810
3 400 Kč 30.03.2022 21:28:41 9945
3 300 Kč limit (30.03.2022 21:28:31) 9810
3 200 Kč 30.03.2022 21:28:32 9945
3 100 Kč limit (30.03.2022 21:28:22) 9810
3 000 Kč 30.03.2022 21:28:23 9945
2 900 Kč limit (30.03.2022 21:25:13) 9810
2 800 Kč 30.03.2022 21:24:10 9945
2 700 Kč 30.03.2022 20:40:34 7237
2 600 Kč 30.03.2022 20:30:42 866
2 500 Kč 29.03.2022 20:33:34 1534
2 400 Kč 28.03.2022 10:13:54 9945
2 300 Kč 27.03.2022 14:35:59 4795
2 200 Kč 20.03.2022 20:36:29 9945
2 100 Kč 17.03.2022 20:16:38 505
2 000 Kč 17.03.2022 9:56:59 4911
1 900 Kč 16.03.2022 18:52:59 9648
1 800 Kč 15.03.2022 5:31:30 1534
1 700 Kč 14.03.2022 17:16:40 9648
1 600 Kč 14.03.2022 15:37:21 1534
1 500 Kč 13.03.2022 15:20:30 5536
1 400 Kč 02.03.2022 14:24:03 1534
1 300 Kč 01.03.2022 5:30:08 6659
1 200 Kč 27.02.2022 16:34:51 6092
1 100 Kč 26.02.2022 16:18:21 6155
1 000 Kč 25.02.2022 17:36:24 1534