Oldřich Blažíček - Jaro za vesnicí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na kartonu, 28x39 cm. Signováno vpravo dole O. Blažíček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1887 – 1953
Malíř, vyučen malířem pokojů, získal stipendium a studoval na UMPRUM v Praze, později ve speciálce prof. Schwaigera na pražské AVU. Do povědomí veřejnosti pronikl svými obrazy chrámových interiérů (benátský chrám sv. Marka, svatovítský chrám), jeho doménou však byla krajina, zvláště krajina Horácka. Stal se profesorem kreslení a malby na ČVUT v Praze. Byl dlouholetým členem a předsedou JUV. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, GHMP, ČMVU Praha, MG Brno a v mnoha dalších.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

vydraženo
38128. Jaro za vesnicí
Dražba ukončena:28.11.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
34 000 Kč limit (28.11.2019 6:34:30) 3159
33 000 Kč limit (28.11.2019 6:34:05) 5577
33 000 Kč 28.11.2019 6:34:06 3159
32 000 Kč limit (27.11.2019 13:19:32) 5577
31 000 Kč 25.11.2019 21:56:05 5029
30 000 Kč limit (25.11.2019 21:55:34) 5577
30 000 Kč 25.11.2019 21:55:35 5029
29 000 Kč limit (22.11.2019 8:53:47) 5577
28 000 Kč 20.11.2019 18:49:42 3151
27 000 Kč limit (20.11.2019 18:49:41) 5577
26 000 Kč limit (20.11.2019 16:24:28) 5577
25 000 Kč limit (20.11.2019 16:24:20) 3151
25 000 Kč limit (20.11.2019 16:24:21) 5577
23 000 Kč limit (19.11.2019 19:00:36) 3151
22 000 Kč limit (19.11.2019 19:00:35) 5577
20 000 Kč limit (13.11.2019 16:21:59) 5577
19 000 Kč limit (13.11.2019 16:21:58) 3151
14 000 Kč limit (13.11.2019 14:06:59) 3151
13 000 Kč 13.11.2019 14:07:00 2734
12 000 Kč limit (13.11.2019 0:00:07) 3151
11 000 Kč 13.11.2019 0:00:08 2366
10 000 Kč limit (07.11.2019 20:45:23) 3151
9 500 Kč 07.11.2019 20:45:24 1534
9 000 Kč limit (06.11.2019 20:40:13) 3151
8 500 Kč 06.11.2019 20:40:14 1534
8 000 Kč limit (06.11.2019 20:40:09) 3151
7 500 Kč limit (06.11.2019 20:40:08) 1534
3 000 Kč limit (06.11.2019 10:57:30) 3151
2 900 Kč 05.11.2019 21:05:53 2533
2 800 Kč 05.11.2019 6:16:13 1534
2 700 Kč 04.11.2019 22:40:05 752
2 600 Kč 04.11.2019 22:19:56 505
2 500 Kč 04.11.2019 18:40:52 1534
2 400 Kč 04.11.2019 16:41:47 2533
2 300 Kč 04.11.2019 16:03:49 6092
2 200 Kč 04.11.2019 11:24:40 2056
2 100 Kč 03.11.2019 21:44:26 1534
2 000 Kč 03.11.2019 20:32:07 5807
1 900 Kč 02.11.2019 22:13:35 659
1 800 Kč 02.11.2019 8:56:07 2533
1 700 Kč 02.11.2019 2:39:32 460
1 600 Kč 01.11.2019 20:01:29 2366
1 500 Kč 01.11.2019 19:44:01 1534
1 400 Kč 01.11.2019 18:21:16 6134
1 300 Kč 01.11.2019 14:46:18 2056
1 200 Kč 01.11.2019 11:36:34 2533
1 100 Kč 01.11.2019 11:29:04 5084
1 000 Kč 01.11.2019 7:26:38 2533