Oldřich Vlach - Dívka v kroji v zimním lese

Olej na kartonu, 36x24 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

1886, Praha - 1958
Student malířské školy K. Reisnera, poté žák UMPRUM (1901-1907). Velmi univerzální malíř. Osvojil si všechny malířské techniky i malbu divadelních dekorací, tvořil na skle; v grafice lept i dřevoryt. Byl členem Umělecké besedy.

Pozn.: Nově adjustováno.

1586. Dívka v kroji v zimním lese
Dražba ukončena:26.11.2014 20:35:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč