Olej na kartonu, 36x24 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.
1886, Praha - 1958
Student malířské školy K. Reisnera, poté žák UMPRUM (1901-1907). Velmi univerzální malíř. Osvojil si všechny malířské techniky i malbu divadelních dekorací, tvořil na skle; v grafice lept i dřevoryt. Byl členem Umělecké besedy.
Pozn.: Nově adjustováno.