Olbram Zoubek - Telemachos a Odysseus

Částečně zlacené olovo, 34x34 cm. Značeno vzadu O. Zoubek.

Stav: Stav ilustruje přložená fotodokumentace.

o autorovi: 1926 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč

154203. Telemachos a Odysseus
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:21:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 29.01.2026 23:31:49 9074