Olbram Zoubek

60816. Jákob a Thamar

popis: Zlacený cín, 34x34 cm. Signováno vzadu O. Zoubek.

o autorovi: 1926 - 2017
Narozen v Praze. Absolvoval kamenosochařskou praxi u sochaře Otakara Velínského v Praze, poté vystudoval UMPRUM u prof. Wagnera. Je autorem posmrtné masky Jana Palacha a Pomníku obětem komunismu na Petříně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 21:30:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 46 000 Kč