Olbram Zoubek - Dívka

Reliéfní tisk, 15x14 cm. Signováno vpravo dole Olbram Zoubek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč

24963. Dívka
Dražba ukončena:28.11.2018 19:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč