Olbram Zoubek

53804. Akt Zlatovlásky

popis: Zlacený cín, 35x15 cm. Signováno vzadu O. Zoubek.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena nadačním fondem Kmentová Zoubek.

o autorovi: 1926 - 2017
Narozen v Praze. Absolvoval kamenosochařskou praxi u sochaře Otakara Velínského v Praze, poté vystudoval UMPRUM u prof. Wagnera. Je autorem posmrtné masky Jana Palacha a Pomníku obětem komunismu na Petříně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 600 000 Kč

dražba ukončena: 17.12.2020 22:19:20

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 80 000 Kč