Obst - Starý kuřák

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Obst. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

102194. Starý kuřák
Dražba ukončena:24.09.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč