období 30. leté války - Kuželkový palaš

Nejdelší strana: 107 cm

Kov, délka 107 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

období 30. leté války
152434. Kuželkový palaš
Dražba ukončena:28.01.2026 21:24:31
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč