O. Vaňáč, J. B. Melichar - Konvolut 3 pragensií

Litografie, od 19x24 cm do 14x16 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou. 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

O. Vaňáč, J. B. Melichar
61354. Konvolut 3 pragensií
Dražba ukončena:14.07.2021 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.07.2021 3:55:58 44
500 Kč 19.06.2021 21:27:48 2467