O. Slavík

65406. Různorodá kytice

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole O. Slavík. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč