O. Procházka

304092. Zimní svahy

popis: Olej na kartonu, 49x66 cm. Signováno vpravo dole O.Procházka 38. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.03.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.03.2020 14:31:57 6609