O. Procházka - Cikánská vesnice

Olej na kartonu, 40x49 cm. Signováno vpravo dole O. Procházka 32. Rámováno.

O. Procházka
305977. Cikánská vesnice
Dražba ukončena:30.08.2020 20:07:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč