O. Papež - Mušov u Mikulova

Olej na sololitu, 73x101 cm. Signováno vpravo dole Papež 83. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
O. Papež
106360. Mušov u Mikulova
Dražba ukončena:03.12.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč