O. Matysek - Soubor 3 prací - roční období

Monotypie, 13x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou O. Matysek. 2x rám, pasparta, sklo. 1x pasparta, sklo.

Pozn.: 1x rám poškozen, 1x rám mírně poškozen.

O. Matysek
305385. Soubor 3 prací - roční období
Dražba ukončena:28.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.06.2020 19:48:38 6749