O. Knotek - Muzikant

Olej na plátně, 36x23 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

81680. Muzikant
Dražba ukončena:17.07.2022 20:33:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč