O. Anger - Vesnice na jihu

Olej na kartonu, 15x25 cm, signováno vpravo dole O. Anger 1941, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

10137. Vesnice na jihu
Dražba ukončena:27.04.2017 19:32:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 07.04.2017 5:00:41 1277