O. Anger

303651. Vesnice

popis: Olej na kartonu, 15x25 cm. Signováno vpravo dole O. Anger 1941. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 17.02.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 10.02.2020 20:30:29 3428