O. Knotek

69686. Mořský příboj

popis: Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:50:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč