O.  Knotek - Mořská skaliska

Nejdelší strana: 108 cm

Olej na plátně. 67x96 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

129210. Mořská skaliska
Dražba ukončena:17.11.2024 21:22:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč