O.  Knotek - Krajina se stromy

Olej na plátně, 72x94 cm. Signováno vpravo dole O. Knotek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306918. Krajina se stromy
Dražba ukončena:12.12.2020 20:02:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč