O.  Knotek - Cesta ke vsi

Olej na plátně, 67x98 cm, signováno vlevo dole O. Knotek, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

12363. Cesta ke vsi
Dražba ukončena:20.09.2017 20:39:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč