Nový - Bohatá kytice

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Nový. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

Nový
86077. Bohatá kytice
Dražba ukončena:06.11.2022 20:08:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč