Novotný - Tvrz v kopcích

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Novotný 58. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 112 cm

91229. Tvrz v kopcích
Dražba ukončena:05.03.2023 21:27:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč