Novák - Samota u polí

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

307162. Samota u polí
Dražba ukončena:31.12.2020 20:13:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč