Novák

308219. Pasáček

popis: Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Novák 1933. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč