Norbert Hochsieder - Z tisíce a jedné noci

Lept, 17,7x12,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole Norb. Hochsieder 1920. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1879 – 1958
Německý malíř a grafik

114136. Z tisíce a jedné noci
Dražba ukončena:24.04.2024 20:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 14.04.2024 20:05:32 7775
3 000 Kč 05.04.2024 21:41:09 3983