Konvolut dvou knih, 20x13 cm.
1) Herrn Abts Racine Kirchengeshichte: 3., 12., 13., 14. a 20. díl, 480+427+430+556+456 stran a rejstříky. Vydal Johann David Hörlingischen roku 1796 ve Vídni. Dobové celokožené zlacené vazby.
2) Christliche Sittenpredigten: 1. a 2. díl, 448 stran. Vydal Ignaz Wagner roku 1783 v Augsburgu. Dobové celokožené zlacené vazby.
Pozn: Mírně poškozeno.