Nora Blanka Vlášková - Konvolut 3 olejomaleb - Večer v květnu, Výlet do jiného světa a O Růžence

Olejomalby.
1) 13x9 cm. Monogramováno vlevo dole NBV. Rámováno. Vzadu přípis 1990.
2) 14x11 cm. Signováno vlevo dole Nora BV. 93. Rámováno.
3) 14x12 cm. Monogramováno vpravo dole NBV 95. Rámováno.

o autorovi: 1944-1997
Po gymnáziu a pedagogické škole absolvovala studium malby na večerní akademii umění u profesora Ratha v Karlových Varech.
Od roku 1984 se věnovala pouze malování a s tím spojené výstavní činnosti. V druhé polovině osmdesátých let ji galerijní kontakty přivedly do Francie a Švýcarska. V devadesátých letech vydala desítky grafických listů a malovala i větší obrazy. Uspořádala přes dvacet profilových a zúčastnila se několika desítek společných výstav.

Nejvyšší cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

74419. Konvolut 3 olejomaleb - Večer v květnu, Výlet do jiného světa a O Růžence
Dražba ukončena:31.03.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč