Noe Nordberg

308962. Zátiší s růžemi

popis: Olej na kartonu, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Noe Nordberg. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:10:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (13.06.2021 20:05:43) 7428