Noe Nordberg - Zátiší s růžemi

Olej na kartonu, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Noe Nordberg. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Noe Nordberg
308962. Zátiší s růžemi
Dražba ukončena:13.06.2021 20:10:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (13.06.2021 20:05:43) 7428