Noe Nordberg

303470. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 53x45 cm. Signováno vpravo dole Noe Nordberg. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.02.2020 20:05:09

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 04.02.2020 20:00:09 1113
600 Kč 04.02.2020 5:36:21 411