Nikolai Chvorinov - Zátiší s rybami

Olej na sololitu, 30x73 cm, signováno vpravo dole Chvorinov, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku vnučky umělce.

10518. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:31.05.2017 19:57:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 31.05.2017 19:52:48 2362
700 Kč 31.05.2017 18:56:01 1167