Nikolai Chvorinov - Dva kamarádi

Olej na překližce, 70x55 cm, signováno vpravo dole N. Chvorinov, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

15815. Dva kamarádi
Dražba ukončena:25.01.2018 21:50:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:14 000 Kč