Niko Miljan - Na tržišti

Olej na kartonu, 35x42 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan 936. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

117228. Na tržišti
Dražba ukončena:26.06.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč