Niko Miljan - Na tržišti

Olej na kartonu, 35x42 cm. Signováno vpravo dole N. Miljan 936. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1891 – 1962
Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

doporučujeme
117228. Na tržišti
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč