Olej na kartonu, 20x27 cm, signováno vlevo dole N. Miljan, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 – 1962 Chorvatský malíř, studoval v Praze u prof. Bukovace. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč