Nicolaas Hendrick van Lerven - Podvečerní procházka

Olej na plátně, 38x54 cm. Signováno pod rámem H. v. Lerven. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nicolaas Hendrick van Lerven
59873. Podvečerní procházka
Dražba ukončena:26.05.2021 21:19:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč