Neznámý autor - Zátiší s chryzantémami a jablky

Olej na plátně, 95x81 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 95 cm

Neznámý autor
119491. Zátiší s chryzantémami a jablky
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:53:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč