Neznámý autor - Voják Švejk

Slitina, celkový rozměr 31 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
97729. Voják Švejk
Dražba ukončena:18.06.2023 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč