Neznámý autor - Surrealistická abstrakce

Olej na plátně, 50x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

Neznámý autor
128105. Surrealistická abstrakce
Dražba ukončena:03.11.2024 20:44:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč