Neznámý autor - Sv. Mikuláš z Karmelitské ulice

Litografie, 55 x 35 cm, rám, zaskleno, signováno nečielně vpravo dole.

Neznámý autor
344. Sv. Mikuláš z Karmelitské ulice
Dražba ukončena:24.04.2013 22:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 22.04.2013 9:27:46 73