Olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno pod sklem, signatura nenalezena. Dle sdělení stávajícího majitele by se mělo jednat o práci Michala Petroviče Zavistovského, 1897 - 1931, umělce ukrajinského původu, žáka Maxe Švabinského.(viz čísla 232 a 234 ).