Neznámý autor okolo roku 1800 - Diana

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

71735. Diana
Dražba ukončena:27.01.2022 21:07:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč