Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno pod sklem, signatura nenalezena. Dle sdělení stávajího majitele se jedná o dílo M. P. Zavistovského, stejně jako číslo katalogu 233, a číslo 234. které je Zavistoským signováno.