neznámý autor  - Pestrobarevná kytice

Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vlevo dole cop...... Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

neznámý autor
305284. Pestrobarevná kytice
Dražba ukončena:20.06.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč