neznámý autor

305284. Pestrobarevná kytice

popis: Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vlevo dole cop...... Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 20.06.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč