neznámý autor  - Karel Havlíček Borovský.

Olej na plátně, 50x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

neznámý autor
84767. Karel Havlíček Borovský.
Dražba ukončena:02.10.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč